Socíální pracovník / Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

FirmaCentrum Kociánka
ÚvazekHPP
Mzda27 430 Kč až 40 110 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Požadujeme:

- VŠO/VŠ vzdělání podle kvalifikačních požadavků dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, tj. v oboru sociální práce, sociální/speciální pedagogika, sociální politika apod.
- znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, znalost standardů kvality
- praxi v oboru výhodou
- motivaci a předpoklady pro práci s lidmi s postižením a jejich rodinami
- koncepčnost, samostatnost, aktivní přístup i jednání, zodpovědnost
- znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost

Popis pracovní pozice:
- realizace sociálně právního poradenství, analytické a metodické činnosti pro danou službu, tvorba metodik ke standardům kvality
- plánování, realizace, monitoring a vyhodnocování poskytované sociální služby
- řešení sociálně právních problémů uživatelů jejich sociální situace, účast na jednání se správními orgány a dalšími institucemi v zájmu uživatelů
- vedení evidence zájemců o sociální službu, provádění sociálního šetření, komunikace se zájemci o sociální službu, spolupráce s rodinami uživatelů
- koordinace, vedení a vyhodnocování individuálního plánování v rámci služby, vedení související dokumentace
- spolupodílení se na tvorbě metodik a směrnic za danou službu

- nástup od 1. 6. 2024
- zázemí stabilní organizace a přátelský pracovní kolektiv
- možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kociánka 93/2, Brno - Královo Pole, 61200, Česko
mzda, plat (hrubý):27 430 Kč až 40 110 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Centrum Kociánka, IČ: 00093378
datum zveřejnění nabídky práce:18. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Bc.Lenka Kreysová
telefon:515 504 217
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Centrum Kociánka u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 27 430 Kč až 40 110 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Kociánka 93/2, Brno - Královo Pole, 61200, Česko ; Nástup: 01. 06. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.